Reklama

Koleje Dolnośląskie uruchamiają kolejne połączenie do Niemiec [CENA, ROZKŁAD JAZDY]

06/05/2017 14:35

Koleje Dolnośląskie wspólnie z niemieckim przewoźnikiem Deutsche Bahn uruchomiły nowe regularne połączenie kolejowe do Niemiec. Pociągi linii D25 przekroczą granicę państwa Zasiekach i dotrą do stacji Forst (Lausitz).

Na przejazd do stacji Forst (Lausitz) bezpośrednimi pociągami z Wrocławia wystarczy nabyć bilet krajowy według Taryfy Przewozowej TP-KD lub według krajowej oferty specjalnej (np. Razem z KD, Senior 60+) w relacji do granicy państwa w Zasiekach (punkt taryfowy Zasieki Gr.). Na mocy umowy pomiędzy polskim i niemieckim przewoźnikiem, bilet ten jest honorowany na odcinku niemieckim od granicy państwa do stacji Forst (Lausitz) bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.


W przypadku podróży powrotnej do Polski wystarczy nabyć u konduktora KD polski bilet krajowy w relacji od granicy państwa do wybranej stacji w Polsce. Bilet ten jest honorowany na odcinku niemieckim od stacji Forst (Lausitz) do granicy państwa.

Reklama

ZOBACZ ROZKŁAD JAZDY


Koszt biletu normalnego ze stacji Wrocław Główny do Forst (Lausitz) to 29,10 zł.


Dolnośląski przewoźnik od jakiegoś czasu ma w ofercie również kursy do Görlitz.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości