Miasto postanowiło wydzierżawić parking podziemny w Narodowym Forum Muzyki, czyli pod placem Wolności. Zanim ogłosi przetarg, organizuje konsultacje dla zarządzających parkingami firm.
Spółka Wrocławskie Inwestycje organizuje konsultacje rynkowe, dotyczące dzierżawy parkingu NFM. Ich celem jest pozyskanie informacji, dotyczących opcji wyposażenia parkingu oraz sposobu jego ząrzadzania, na których podstawie przygotuje dokumentację przetargu.
Inicjatywa skierowana jest do firm zajmujących się zarządzaniem parkingami. Konsultacje będą jawne i prowadzone z każdym podmiotem z osobna, w formie wideokonferencji. Zainteresowani udziałem w konsultacjach mogą zgłaszać się mejlowo na adres [email protected] do 6 listopada.
Parking pod NFM przy placu Wolności jest obiektem trzykondygnacyjnym o sześciu poziomach i ponad 26 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Aktualnie na 662 miejsca parkingowe 228 jest objętych wykupionymi przez różnych kontrahentów abonamentami. Na parkingu zamontowany został m. in. system wskazujący zajętość miejsc, współpracujący z miejskim systemem ITS.
Od czerwca pierwsza godzina parkowania jest tam darmowa. Następne godziny póki co kosztują 4 zł, z naliczaniem złotówki co kwadrans. Jeżeli płacimy aplikacją moBilet lub smsem, godzina kosztuje 2,5 zł, ale opłata jest naliczana co godzinę. Ceny abonamentów miesięcznych wahają się między 400 i 750 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze