Nosił wilk razy kilka... Słynący z blokowania mieszkańców zadających na Facebooku nieprzychylne pytania prezydent Wrocławia Jacek Sutryk teraz sam dostał bana. I to znacznie bardziej dotkliwego, bo wyborczego. W wielu miejscach we Wrocławiu w niedzielnym głososowaniu nie dostał nawet 30 procent głosów. Najgorzej wypadł w komisji przy Górnickiego, gdzie poparło go tylko 19 procent wyborców.
W żadnej obwodwej komisji (nie licząc tych w szpitalach czy aresztach) na Jacka Sutryka nie głosowało ponad 50 procent wyborców. Gdzie Jacek Sutryk wypadł 7 kwietnia najsłabiej? Gdzie najtrudniej mu będzie pokonać Izabelę Bodnar w drugiej turze? Zobaczcie w naszej galerii.
10 miejsc we Wrocławiu, w których Jacek Sutryk dostał bana od wyborców - kliknij i zobacz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze