Reklama

14-latek ukradł audi. Policjanci szukają poszkodowanych przez seryjnego złodzieja

25/04/2020 14:38

Gdy wrocławscy policjanci, patrolujący ulice Ołbina, próbowali skontrolować audi z trzema młodymi mężczyznami w środku, dając im sygnały do zatrzymania się, ci przyśpieszyli i rozpoczęli ucieczkę. Miała ona finał... na słupie. Ale to nie koniec historii.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin zatrzymali nieletniego sprawcę licznych kradzieży. Policjanci pracujący nad tą sprawą proszą, aby wszyscy, którzy zostali pokrzywdzeni w wyniku kradzieży na terenie Długołęki i okolic, a jeszcze nie złożyli stosownych zawiadomień, kontaktowali się z policją pod numerem telefonu 71 340 37 07 lub na adres e-mail: [email protected].


Po krótkim pościgu i zatrzymaniu audi na terenie wrocławskiego Ołbina okazało się, że jego kierowca i pasażerowie mają 14, 16 i 27 lat. Najmłodszy z nich był poszukiwany celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.

Reklama

Sprawdzenie auta w policyjnym systemie wykazało, że audi zostało ukradzione przez 14-latka. Sprawa trafiła do dalszej realizacji przez funkcjonariuszy Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Wrocław Ołbin. O wszystkim powiadomiono właściwy sąd rodzinny.


Na podstawie zgromadzonego materiału policjanci udowodnili 14-latkowi dokonanie licznych kradzieży, głównie z terenów placu budowy domów mieszkalnych. Łupem sprawcy padały najczęściej kable elektryczne oraz elektronarzędzia.


mgo/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości