Reklama

15-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

06/08/2019 10:48

Sąd rodzinny zajmie się sprawą 15-letniego wrocławianina, który został zatrzymany przez policjantów. Chłopaka zdradziło to, że zaczął się nerwowo zachowywać, gdy zobaczył patrol mundurowych.

Do zdarzenia doszło w rejonie komisariatu na Rakowcu. Policjanci podczas kontroli jednego z popularnych wśród młodzieży miejsc zauważyli 15-latka, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać.


–  Szybko włożył coś do kieszeni i chciał opuścić pośpiesznie teren podwórka. Policjanci postanowili z nim porozmawiać. Zapytali, czy ma przy sobie jakieś niedozwolone środki. Zaprzeczył. Niestety, funkcjonariusze ujawnili przy nim zawiniątko z folii aluminiowej, w którym było dziesięć porcji marihuany. Próbował tłumaczyć później, że narkotyki znalazł na ulicy Traugutta – relacjonuje st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.

Reklama

Nastolatek został zatrzymany. Policjanci rozmawiali już matką chłopca. Teraz sprawa trafi do sądu rodzinnego, który zdecyduje o środkach poprawczych lub wychowawczych, jakie zostaną zastosowane wobec nieletniego.


Przy okazji tego zdarzenia policjanci apelują do rodziców, o szczególną czujność w trakcie wakacji. –  Okres wakacyjny niesie za sobą zagrożenia, wynikające z prostego faktu, że młodzież nagle ma nadmiar czasu wolnego. Niektórzy wykorzystują ten czas pożytecznie, niestety niektórzy zaczynają eksperymentować z papierosami, alkoholem lub narkotykami – przestrzega policjant.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości