Ostatni dzień 3-Majówki we Wrocławiu. We wtorek frekwencja była już znacznie mniejsza niż w dwóch pierwszych dniach. Dziś podczas muzycznego festiwalu na scenie gościli m.in. Ralph Kaminski, Myslovitz, Armia i Happysad. Zobaczcie zdjęcia z wtorku!
Koncerty trwają od godz. 15:00, a zakończenie planowane jest na późne godziny nocne. Na głównej scenie na pergoli pojawili się dziś Myslovitz, Armia, Fisz Emade Tworzywo, Dezerter, Happysad. W Hali Stulecia m.in. Leszek Możdżer/Danielsson/Fresco, Ralph Kaminski oraz Michał Szpak. Z powodu choroby we Wrocławiu nie wystąpiła za to Natalia Przybysz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze