Reklama

37-latek ugodzony nożem podczas domowej awantury

07/08/2019 15:45

Tragicznie mogła zakończyć się kłótnia, do której doszło między 21-latkiem a 37-letnim przyjacielem jego ciotki. Podczas szarpaniny 21-latek ugodził drugiego mężczyznę kuchennym nożem.

Do kłótni doszło kilka dni temu w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań na Ołbinie. – Mężczyźni zaczęli się szarpać, a przewrócony na ziemię 21-letni wrocławianin chwycił za kuchenny nóż i ugodził nim swojego oponenta – relacjonuje st. sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.


– 37-latek próbował zasłaniać się rękami, w wyniku czego doznał  niegroźnych ran przedramion. Sprawca odrzucił nóż i chwycił za ciężarek do ćwiczeń, a następnie próbował uderzyć nim w swoją ofiarę. W pewnym momencie przestał i schował się w jednym z pomieszczeń mieszkania – dodaje.

Reklama

Policjanci udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pomocy. W tym czasie sprawca zdarzenia próbował zamknąć się w pokoju, szybko został jednak obezwładniony i zakuty w kajdanki.


Poszkodowanego mieszkańca Zielonej Góry przewieziono do szpitala, a zatrzymanego mężczyznę najpierw zabrano na najbliższy komisariat, a potem do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci zabezpieczyli nóż i ciężarek, którymi posługiwał się podczas awantury.


21-letni wrocławianin odpowie za swoje czyny przed sądem. – Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozić mu może wieloletnie pozbawienie wolności – mówi Marcjan.

Reklama

Sąd zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz zbliżania się do poszkodowanego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości