Kilka zastępów straży pożarnej musiało przybyć na pomoc mężczyźnie, który dziś wczesnym popołudniem wskoczył do kanału Odry między Jazem Bartoszowickim, a Mostami Chrobrego.
- W wodzie znajdował się człowiek, który potrzebował pomocy - powiedział portalowi TuWroclaw.com dyżurny strażak. Mężczyznę udało się wyciągnąć na brzeg. Jest cały i zdrowy, ale mocno zziębnięty.
- Po przybyciu na miejsce ratownik WOPR wskoczył do wody, żeby przytrzymać osobę w wodzie, a przy współpracy funkcjonariuszy policji wodnej wyciągnęto mężczyznę z wody. Był nim 25-latek pod wpływem alkoholu, przytomny, ale bardzo wyziębiony w stanie hipotermii - przekazało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Policja nie ma na razie informacji, w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się w wodzie. - Został już wyciągnięty na brzeg, została udzielona mu pomoc medyczna - przekazała jedynie Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze