Reklama

Ale syf! Tak wygląda wrocławski park po piątkowej libacji


Przerażający widok przywitał w sobotę o poranku tych, którzy wybrali się do parku przy al. Kasprowicza we Wrocławiu. Setki porozrzucanych butelek po "małpkach" i piwie, potłuczone szkło, porozrzucane kartony po pizzy...


W piątek wieczorem w Parku Kasprowicza musiała się odbyć solidna libacja. I możemy wspomnieć tu o tym, że picie alkoholu w parku i zaśmiecanie miejsca publicznego to wykroczenia za które grozi po kilkaset złotych grzywny, że zabrania tego też regulamin wrocławskich parków. Ale chyba wszystko to na nic, bo przecież pewne zachowania wynosi się z domu.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Też macie wrażenie, że jeszcze kilka lat temu, wrocławska straż miejska bardziej stanowczo reagowała w takich sytuacjach, a dziś zazwyczaj przymyka na nie oko?

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/06/2025 09:26
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ojciec Piją 2025-06-14 11:01:02


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Forest 2025-06-14 16:56:00


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    • Zgłoś wpis
  • z77 2025-06-15 18:57:52

    "Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że nikogo tam nie ma" Mają złe doświadczenia i już nie przyjeżdżają.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości