Reklama

Ależ gorąco! Tak wrocławianie radzą sobie z upałami

28/06/2024 11:18

W piątkowe południe termometry Zakładu Klimatologii i Ochrony Atmosfery Uniwersytetu Wrocławskiego wskazywały 30 stopni Celsjusza. Nie jest wykluczone, że temperatura wzrośnie jeszcze o kilka stopni, upał będzie nam także towarzyszył w czasie weekendu. Wrocławianie mają sposoby na upały - chłodzą się w kurtynach wodnych, przy ujęciach wody, piją zimne napoje, jedzą lody. Zobacz zdjęcia!

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


W upalne dni przede wszystkim powinniśmy pamiętać o nakryciu głowy, okularach przeciwsłonecznych a także o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Ważne jest to, aby starsze osoby unikały przebywania na słońcu. Warto pamiętać także o luźnym i przewiewnym ubiorze.


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości