Miejska Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna skrytykowała przedstawiony jej przez miejskich urzędników plan budowy śródmiejskiej trasy południowej. Architektom nie podobało się, że trzeba będzie wyburzać pod nią pas szerokości 100 metrów i to, że jej budowa może kosztować tyle, co obwodnica autostradowa.
- Pokazaliśmy koncepcję budowy Śródmiejskiej Trasy Południowej komisji, żeby poznać opinię architektów i urbanistów na temat rozwiązań, które chcemy wprowadzić w życie i rzeczywiście było sporo zastrzeżeń – potwierdza Tomasz Osowicz, dyrektor Biura Rozwoju Wrocławia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze