Reklama

Auto w jeziorze! Zgłaszający nie był pewny, czy ktoś jest w samochodzie

07/12/2025 11:12

W niedzielę tuż po godzinie dziewiątej do dyspozytora WOPR na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu o samochodzie zanurzonym w wodzie nad Jeziorem Jaśkowickim koło Kunic pod Legnicą.

Zgłaszający nie wiedział, czy w samochodzie znajdują się osoby. Nad jezioro udał się zespół dyżurnych ratowników WOPR.

Po dotarciu, na miejscu obecne zespoły strażaków wyciągnęli samochód z wody przy użyciu wyciągarki.

Po wydobyciu w aucie nie stwierdzono osób poszkodowanych.

Po kilku minutach na miejsce zgłosił się właściciel samochodu, który poinformował, że w sobotę wieczorem auto zsunęło mu się do wody, kiedy spędzał czas z dziewczyną oraz, że nikomu nic się nie stało.

Około godz. 10:20 ratownicy WOPR zakończyli działania, a sprawą dalej zajmuje się policja.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości