W niedzielę tuż po godzinie dziewiątej do dyspozytora WOPR na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu o samochodzie zanurzonym w wodzie nad Jeziorem Jaśkowickim koło Kunic pod Legnicą.
Zgłaszający nie wiedział, czy w samochodzie znajdują się osoby. Nad jezioro udał się zespół dyżurnych ratowników WOPR.
Po dotarciu, na miejscu obecne zespoły strażaków wyciągnęli samochód z wody przy użyciu wyciągarki.
Po wydobyciu w aucie nie stwierdzono osób poszkodowanych.
Po kilku minutach na miejsce zgłosił się właściciel samochodu, który poinformował, że w sobotę wieczorem auto zsunęło mu się do wody, kiedy spędzał czas z dziewczyną oraz, że nikomu nic się nie stało.
Około godz. 10:20 ratownicy WOPR zakończyli działania, a sprawą dalej zajmuje się policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze