Reklama

Autobus komunikacji miejskiej potrącił pieszego na placu Grunwaldzkim

19/12/2012 00:00

Do groźnego wypadku doszło w środowy wieczór na placu Grunwaldzkim. Autobus MPK potrącił tam mężczyznę, przechodzącego przez pasy.

Wypadek miał miejsce przed godziną 19. Autobus linii pospiesznej D, jadący w stronę mostu Szczytnickiego potrącił w rejonie ronda Reagana mężczyznę przechodzącego przez pasy.

Ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że to pieszy ponosi winę za wypadek, bo na zebrę wszedł, gdy sygnalizator wyświetlał czerwone światło. Sprawę i dokładne okoliczności zdarzenia sprawdzą teraz policjanci.



Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i służby Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Lekarze pogotowia udzielili na miejscu poszkodowanemu pomocy lekarskiej. Najprawdopodobniej z obrażeniami głowy trafi on do jednego z wrocławskich szpitali.

Na szczęście nikomu z pasażerów autobusu nic się nie stało. Nie ucierpiał również kierowca wozu MPK. Z powodu wypadku niemal do godziny 20 tramwaje komunikacji zbiorowej wysłano na objazdy - na Biskupin i Sępolno docierały zmienioną trasą. Obecnie nie ma już żadnych utrudnień.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości