Reklama

Autobus PKS zderzył się z mitsubishi. Dwie osoby trafiły do szpitala

15/12/2012 00:00

Na skrzyżowaniu ulic Podwale i Piłsudskiego autobus PKS zderzył się z osobowym autem marki mitsubishi. Dwie osoby jadące "osobówką" zostały ranne i trafiły do szpitala. Jak twierdzi kierowca autobusu, to on miał zielone światło.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 11.

Na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z Podwalem autobus PKS z Gorzowa Wielkopolskiego zderzył się z mitsubishi. Autobus jechał od ul. Piłsudskiego w stronę placu Jana Pawła II - kierowca twierdzi, że miał zielone światło, a skręcający w prawo z ul. Podwale samochód osobowy wjechał mu wprost pod koła.



Autobus uderzył w bok mitsubishi od strony kierowcy. Dwie osoby podróżujące "osobówką" zostały ranne i trafiły do szpitala.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości