Na skrzyżowaniu ulic Podwale i Piłsudskiego autobus PKS zderzył się z osobowym autem marki mitsubishi. Dwie osoby jadące "osobówką" zostały ranne i trafiły do szpitala. Jak twierdzi kierowca autobusu, to on miał zielone światło.
Do wypadku doszło w sobotę około godziny 11.
Na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z Podwalem autobus PKS z Gorzowa Wielkopolskiego zderzył się z mitsubishi. Autobus jechał od ul. Piłsudskiego w stronę placu Jana Pawła II - kierowca twierdzi, że miał zielone światło, a skręcający w prawo z ul. Podwale samochód osobowy wjechał mu wprost pod koła.
Autobus uderzył w bok mitsubishi od strony kierowcy. Dwie osoby podróżujące "osobówką" zostały ranne i trafiły do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze