Autostrada A4 została zablokowana po tym, jak osobówka uderzyła w bariery ochronne. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został ranny.
Aktualizacja, godz. 7:50 - Ruch odbywa się pasem lewym. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 9.
Do wypadku doszło między węzłami Złotoryja i Legnica Południe, na pasie w kierunku Wrocławia. - Pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne - poinformowała GDDKiA. Aby ominąć wypadek trzeba zjechać na węźle Złotoryja i od Legnicy jechać do kolejnego węzła na A4.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze