Jeden pas będzie wyłączony z ruchu na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. To przez prace drogowców polegające na wymianie dylatacji. Mają potrwać nawet cały czerwiec.
Prace będą prowadzone między węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Północ, na pasie w kierunku Warszawy. - Roboty drogowe: Naprawa dylatacji. Zablokowany prawy pas, ruch odbywa się pasem środkowym oraz lewym - informuje GDDKiA. Ze wstępnych informacji wynika, że naprawa potrwa aż miesiąc, czyli zakończy się dopiero na początku lipca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze