Reklama

Bezpłatny koncert z przebojami polskiej muzyki rozrywkowej

11/03/2021 11:02

Przeboje m.in. Skaldów, Czesława Niemena i Czerwonych Gitar będzie można usłyszeć podczas koncertu „Najpiękniejsze piosenki świata”. Wydarzenie, w którym wezmą udział wrocławscy muzycy, będzie bezpłatnie transmitowane z Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju.

Hity polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych zagrają dwaj wrocławscy muzycy: wokalista Janusz Cedro i saksofonista Tomasz Wendt. Tego wieczoru zaprezentowane zostaną m.in. przeboje: Karin Stanek, zespołu Dwa plus jeden, Piotra Szczepanika, Urszuli Sipińskiej, Macieja Kossowskiego, Michaja Burano czy Niebiesko-Czarnych.


Janusz Cedro to kompozytor i wokalista, który od 1978 roku jest związany z wrocławską sceną muzyczną. Koncertuje nie tylko we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, ale też w całej Polsce.

Tomasz Wendt jest kompozytorem i saksofonistą. To laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in. nagrody na festiwalu Jazz Nad Odrą i Fryderyka w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku.

Reklama

Bez wychodzenia z domu


Koncert „Najpiękniejsze piosenki świata” odbędzie się w czwartek, 11 marca o godz. 20 i będzie bezpłatnie transmitowany z wnętrz Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Szczegóły znajdują się tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości