Patrol Straży Miejskiej Wrocławia we wtorkowy późny wieczór musiał podjąć bardzo nietypową interwencję. Na ulicy Zielińskiego młody mężczyzna biegał nago i skakał po zaparkowanych samochodach.
Patrol Straży Miejskiej Wrocławia, w dniu 23 kwietnia o godzinie 22.50, na ul. Zielińskiego podjął interwencję wobec młodego mężczyzny w wieku 17 lat, biegającego nago po ulicy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze