Reklama

Bonusowe emocje dla fanów siatkówki. Gwardia Wrocław weźmie udział w Memoriale im. Jana Rutyńskiego

16/03/2021 11:53

Gwardia Wrocław wchodzi powoli w najważniejszą część sezonu zasadniczego Tauron 1. Ligi. Najbliższe spotkania będą kluczowe dla układu tabeli przed fazą play-off. Mimo to Gwardziści w dniach 22-23 marca wraz z trzema innymi zespołami wezmą udział w Memoriale Jana Rutyńskiego, organizowanym przez występujący na co dzień w Pluslidze Cuprum Lubin.

Tegoroczny Memoriał organizowany jest z okazji dwudziestolecia istnienia klubu z Lubina. Sam Jan Rutyński był jednym z założycieli oraz pierwszych siatkarzy Cuprum. Postacią absolutnie fundamentalną dla całej lubińskiej siatkówki. W turnieju oprócz gospodarzy oraz Gwardii Wrocław udział wezmą także beniaminek Plusligi Stal Nysa, która akurat zakończyła już sezon na trzynastym miejscu, a także rywale Gwardii z Tauron 1. Ligi, Olimpia Sulęcin (aktualnie 12. miejsce w tabeli). Pierwszego dnia rozegrane zostaną półfinały, natomiast drugiego, mecz o trzecie miejsce oraz finał. Memoriał odbędzie się rzecz jasna w Lubinie w hali widowiskowo-sportowej RCS. Transmisja z turnieju dostępna będzie na fanpage’u Cuprum Lubin na Facebooku.


Terminarz:

Reklama

Poniedziałek 22 marca 2021:


Stal Nysa – eWinner Gwardia Wrocław, 15:30


Cuprum Lubin – Olimpia Sulęcin 18:00


Wtorek, 23 marca 2021:


Mecz o trzecie miejsce, 15:00


Finał, 17:30


Bartosz Królikowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości