Między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia zderzyły się ciężarówka oraz bus, doszło tam do najechania na tył. Jeden pas jest całkowicie zablokowany.
Do wypadku doszło po godzinie 9 rano. - Zderzenie się pojazdu ciężarowego z busem. Zablokowany prawy pas - informuje GDDKiA. Szacuje się, że utrudnienia potrwają jeszcze do godziny 12. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze