Już w maju tego roku przy ul. Krakowskiej swój market otworzy sieć Leroy Merlin. Nowy sklep będzie działał w budynku, niegdyś należącym do innej sieci sklepów budowlanych – Praktiker.
Szczegółowego terminu otwarcia sklepu jeszcze nie ma, ale jak się udało nam dowiedzieć nowy obiekt ma zostać oddany do użytku w maju tego roku. Będzie to trzeci we Wrocławiu market tej firmy.
Nowy Leroy Merlin będzie mieścił się przy ul. Krakowskiej 51 czyli w tym samym miejscu, gdzie jeszcze nie tak dawno mogliśmy zrobić zakupy w Praktikerze. Na powierzchni ponad 12 000 m kw. znajdować się będzie ponad 45 tys. produktów a sklep otoczony będzie dużym parkingiem z 450 miejscami postojowymi.
Właściciel sieci zauważa, że jest to wyjątkowo dogodna lokalizacja dla mieszkańców Wrocławia, gdyż sklep zlokalizowany będzie blisko centrum miasta, a klienci z łatwością będą mogli dojechać na zakupy korzystając zarówno z komunikacji miejskiej, jak i samochodu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze