Wpychali patyk do skarbonki, bo chcieli policzyć monety. Tak tłumaczyli strażnikom miejskim swoje dziwne zachowanie kobieta i mężczyzna, którzy grzebali przy pojemniku z pieniędzmi ustawionym na wrocławskim Rynku.
W nocy z 22 na 23 kwietnia o godzinie 03.51 w Rynku operator monitoringu miejskiego zauważył dwie osoby starające się włożyć patyk do wnętrza skarbonki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze