Reklama

Chcieli ukraść ze skarbonki w Rynku pieniądze. Tłumaczyli, że tylko liczyli monety

24/04/2013 00:00

Wpychali patyk do skarbonki, bo chcieli policzyć monety. Tak tłumaczyli strażnikom miejskim swoje dziwne zachowanie kobieta i mężczyzna, którzy grzebali przy pojemniku z pieniędzmi ustawionym na wrocławskim Rynku.

W nocy z 22 na 23 kwietnia o godzinie 03.51 w Rynku operator monitoringu miejskiego zauważył dwie osoby starające się włożyć patyk do wnętrza skarbonki.


Na miejsce skierowano patrol Straży Miejskiej Wrocławia, który podjął interwencję i nie stwierdził uszkodzenia skarbonki oraz pouczył obie osoby. Kobieta i mężczyzna oświadczyli, że chcieli tylko zaspokoić ciekawość i policzyć monety.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości