Reklama

"Chłopaki też płaczą". Psychoterapeuci o męskich emocjach na Forum Mężczyzn

28/05/2022 09:43

„Chłopaki też płaczą – jak zrozumieć to, co czuję?” - po takich hasłem organizowane jest we Wrocławiu drugie spotkanie z cyklu Let"s Talk About Men. Wstęp wolny. 

Czy emocje i uczucia są „męskie”? Czy mężczyzna może sobie na nie pozwolić? Jak radzić sobie z negatywnymi myślami i gdzie szukać pomocy? Na te mniej lub bardziej stereotypowe pytania odpowiedzą eksperci podczas drugiego spotkania tegorocznej edycji Let’s Talk About Men. Zacznie się ono we wtorek, 31, o godz. 19 w Sztuce Na Miejscu przy ul. Łaciarskiej 4.


Gośćmi wydarzenia, zaproszonymi przez Fundację Forum Mężczyzn, będą:
- Marcin Bosak - aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Prywatnie tata dwójki dzieci i poszukujący fotograf;
- Witek Janowski - coach, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, trener rozwoju oraz współautor projektu ManKind - męskich kręgów;
- Marcin Nowacki - psycholog, psychoterapeuta, coach biznesu, prawnik oraz współautor projektu ManKind – męskich kręgów.

Reklama

Jest to spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych męską sferą emocjonalną. Wstęp będzie bezpłatny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości