Mobile Vikings, czyli polski oddział belgijskiego operatora komórkowego łączy siły z Ch**ową Panią Domu, popularnym fanpage"em na Facebooku. W ramach współpracy zaplanowano cykl imprez pod nazwą „ChPD on Tour”, a pierwszy dedykowany event odbędzie się 22 maja we wrocławskim klubie Eter.
Belgijski operator sieci komórkowej Mobile Vikings, którego polski oddział mieści się we Wrocławiu i Ch**owa Pani Domu, popularny fanpage prowadzony przez mieszkającą w stolicy Dolnego Śląska Magdalenę Kostyszyn, na Facebooku mający blisko 400 tysięcy fanów, rozpoczynają współpracę.
To pierwsza tego typu kooperacja na polskim rynku.
- ChPD jest jednym z nielicznych fanpage"y, na współpracę z którym liczyliśmy. Profil łamiący konwenanse, z ogromnym zaangażowaniem fanów to jedne z wielu cech, które przykuły naszą uwagę i którym chcemy być wierni. Podejrzewam, że Magdzie również się to spodobało, dlatego po raz pierwszy w historii ChPD zgodziła się podjąć współpracę z komercyjną marką - mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.
W ramach współpracy Mobile Vikings i ChPD odbędzie się cykl imprez pod nazwą „ChPD on Tour”. Pierwszy dedykowany event będzie miał miejsce 22 maja we Wrocławiu w klubie Eter. W programie przewidziano mi.in. spotkanie z autorką fanpage’a Magdaleną Kostyszyn, występ stand-up Wioli Walaszczyk oraz konkursy z nagrodami. Pierwszych 300 gości otrzyma także stylowe starter-packi.
Do końca roku Mobile Vikings i ChPD zawitają również do Sopotu, Poznania, Warszawy oraz Krakowa.
- Może się wydawać, że telefonia komórkowa ma niewiele wspólnego z profilem ChPD. Jednak wszelkich inspiracji do ogarniania domowego królestwa w stylu „czy da się wysuszyć włosy odkurzaczem?”, „ile to jest szczypta soli?” lub „jak przyrządzić idealny zakalec, gdy przychodzi teściowa?” szukamy właśnie w sieci. W każdej z tych sytuacji wybawieniem okazuje się smartfon i dostęp do Internetu lub darmowy telefon do przyjaciela, a Mobile Vikings to posiada – mówi Magdalena Kostyszyn, autorka fanpage’a ChPD.
Mobile Vikings mocno stawia na społeczność. To z myślą o niej powstał m.in. program „Punkty Vikinga”, gdzie za polecenie znajomym sieci otrzymuje się punkty, które następnie można wykorzystać na doładowanie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze