Wrocławscy policjanci zatrzymali kobietę zajmującą się pośrednictwem ubezpieczeniowym, podejrzaną o fałszowanie dokumentacji, nadużywanie uprawnień i wprowadzanie w błąd swoich klientów. Straty, na które podejrzana naraziła osoby poszkodowane sięgają kwoty nie mniejszej niż milion złotych.
– Kobieta podejrzana jest o doprowadzanie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem osób, którym oferowała polisy ubezpieczeniowo-finansowe w ramach prowadzonej przez siebie działalności. Zatrzymana to 38-letnia mieszkanka powiatu wrocławskiego – opowiada Łukasz Dutkowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
Przebiegła kobieta w okresie ostatnich kilku lat oszukiwała swoich klientów poprzez wprowadzanie w błąd, fałszowanie dokumentacji oraz nadużywanie uprawnień pośrednika ubezpieczeniowego. Straty powstałe w wyniku przestępczej działalności podejrzanej na chwilę obecną oszacowano na kwotę nie mniejszą niż milion złotych, którą to przelała na własne konto.
Wobec 38-latki zastosowano już środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego na kwotę 400 tys. złotych. Zatrzymanej grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze