Reklama

Ciężarówka przewróciła się na AOW. Kierowca był pijany

20/09/2023 17:24

Nietrzeźwy kierowca iveco stracił panowanie nad ciężarówką, wjechał w bariery i przewrócił pojazd na bok na AOW. Policjantom tłumaczył, że "nie chciał wjechać w inne pojazdy".

Do zdarzenia doszło dzisiejszego popołudnia na AOW między węzłem Wrocław Zachód i Wrocław Lotnisko w stronę Warszawy. Kierowca ciężarowego iveco najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego pojazd wjechał w bariery i przewrócił się na bok. Okazało się, że za kółkiem siedział pijany 39-latek. Funkcjonariuszom tłumaczył, "że w czasie hamowania nie chciał wjechać w inne pojazdy". - Mężczyzna w momencie zdarzenia był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało 0,8 promila alkoholu w organizmie - podaje Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Mężczyzna, który jechał "na podwójnym gazie" najprawdopodobniej zostanie ukarany teraz mandatem. Na szczęście nie odniósł obrażeń.


Ruch odbywa się w tym miejscu normalnie, mogą występować nieznaczne utrudnienia. 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości