Czarne, burzowe chmury zbierają się nad wchodnimi i północnymi osiedlami Wrocławia. Czy będzie burza?
Na razie wszystko wskazuje na to, że przejdzie bokiem. Po godz. 16 grzmi w okolicach Jelcza-Laskowic i Oławy, a burzowe chmury przemieszczają się w stronę województwa opolskiego. Druga burza trwa w okolicach Milicza - ten front także zmierza na wschód i ominie Wrocław.
Według najnowszych prognoz synoptyków, w najbliższych godzinach nie powinno też padać. Pogodnie będzie również jutro. Dopiero w nocy ze środy na czwartek nad regionem zaczną się ulewy, które potrwają do soboty. Jak przewiduje IMGW, w sobotę mogą być one szczególnie intensywne. Na ten dzień planowane jest wydanie najwyższego, czerwonego alarmu dla całego Dolnego Śląska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze