Nie żyje wrocławski dziennikarz Daniel Groszewski. Kolizja i awarie na wrocławskich torach. Ruszyły konsultacje związane z miejskim planem wymiany pieców węglowych. Zobacz, czym dziś żył Wrocław.
W nocy z 8 na 9 stycznia zmarł nagle Daniel E. Groszewski, wrocławski dziennikarz i wykładowca Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Miał 41 lat.
W piątek rano samochód osobowy zderzył się z tramwajem linii 6. Z tego powodu linia 6 kursowała skróconą trasą.
Tuż przed szczytem komunikacyjnym konieczne były prace torowe na placu Dominikańskim. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.
Ruszają pierwsze spotkania konsultacyjne w ramach akcji „Zmień Piec”. W ramach miejskich projektów Kawka Plus i Termo Kawka, wrocławianie od tego roku mogą dostać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych dofinansowania związanego z likwidacją nieekologicznych źródeł ciepła.
Jechał BMW pod wpływem narkotyków i z workiem amfetaminy w kieszeni. Nie miał prawa jazdy, a jego pojazd - ubezpieczenia i ważnego przeglądu. Teraz 22-latek jest w poważnych tarapatach.
Podczas meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa na Stadionie Wrocław odpalona została horrendalna wręcz ilość materiałów pirotechnicznych. Poskutkowało to zamknięciem stadionu na jeden mecz oraz zwolnieniem koordynatora ds. współpracy z kibicami – Przemysława Piwowarskiego. Po miesiącu od tych wydarzeń, Śląsk wydał oficjalne oświadczenie dotyczące feralnego spotkania.
W czwartek pojawiły się informacj e o rzekomym złamaniu przepisów antydopingowych przez żużlowca wrocławskiej Sparty – Maksyma Drabika. Klub wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.
Piłkarz Śląska przeszedł do Legii Warszawa na zasadzie transferu definitywnego. Spędził w klubie ze stolicy Dolnego Śląska prawie 2 lata. Mowa o Mateuszu Cholewiaku.
WABCO Holdings Inc., dostawca technologii, które poprawiają bezpieczeństwo, wydajność i łączność pojazdów użytkowych, w czwartek otworzył we Wrocławiu Globalne Centrum Testów. Centrum Testowe stanowi rozszerzenie istniejącego już Centrum Badań i Rozwoju (R&D) WABCO, które działa przy ul. Ostrowskiego od ponad 5 lat. Nowa inwestycja kosztowała 3,3 mln USD.
Wrocławski Ruch Antyłowiecki i fundacja Viva na sobotnie popołudnie zapowiadają protest na wrocławskim Rynku. Aktywiści spotkają się o godzinie 15:00, żeby zaprotestować przeciwko zmianom w prawie łowieckim, potocznie nazywanymi #lexArdanowski.
Już w najbliższą niedzielę po Wrocławiu będzie kursować linia tramwajowa nr 28. To wspólna inicjatywa miłośników transportu miejskiego i wrocławskiego MPK z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze