Reklama

Dewastowali automaty biletowe na placu Jana Pawła II

14/05/2013 00:00

Dwóch wrocławian z niewiadomych powodów w niedzielny wieczór postanowiło zniszczyć biletomaty w przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II. Dzięki kamerom zostali zatrzymani przez policję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 12 maja o godz. 20.10 na placu Jana Pawła II. Operator monitoringu miejskiego zauważył w przejściu podziemnym dwóch mężczyzn w wieku około 45 lat dewastujących automaty biletowe UrbanCard.


 


 

 


Strażnik miejski całą sprawę wraz z rysopisem mężczyzn przekazał do komisariatu policji. Mężczyźni zostali ujęci przez nieumundurowanych funkcjonariuszy i zatrzymani do wyjaśnienia całego zdarzenia.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości