Dwóch wrocławian z niewiadomych powodów w niedzielny wieczór postanowiło zniszczyć biletomaty w przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II. Dzięki kamerom zostali zatrzymani przez policję.
Do zdarzenia doszło w niedzielę 12 maja o godz. 20.10 na placu Jana Pawła II. Operator monitoringu miejskiego zauważył w przejściu podziemnym dwóch mężczyzn w wieku około 45 lat dewastujących automaty biletowe UrbanCard.
Strażnik miejski całą sprawę wraz z rysopisem mężczyzn przekazał do komisariatu policji. Mężczyźni zostali ujęci przez nieumundurowanych funkcjonariuszy i zatrzymani do wyjaśnienia całego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze