Reklama

Diler „wpadł” podczas rutynowej kontroli drogowej

12/08/2021 14:03

Policjanci z Wrocławia zatrzymali samochód do rutynowej kontroli. Jak się okazało, zarówno jego kierowca, jak i pasażer mieli przy sobie duże ilości narkotyków. Co więcej, mężczyzna siedzący za kierownicą był najprawdopodobniej pod ich wpływem.

Policjanci z wrocławskiej drogówki, patrolujący nocą ulice Starego Miasta zatrzymali do kontroli osobowego forda. Ich uwagę zwrócił pasażer, który na widok funkcjonariuszy, wykonał gwałtowny ruch, prawdopodobnie chcąc ukryć coś pod fotelem.


– Nie były to jednak słuchawki, które miały upaść na podłogę pojazdu, jak oświadczył pasażer, a saszetka z narkotykami – mówi sierż. sztab. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. – Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie blisko 200 porcji handlowych różnego rodzaju narkotyków. Test tych substancji wskazał na amfetaminę, marihuanę i MDMA.

Reklama

Podczas dalszej kontroli okazało się, że kierowca również posiada przy sobie narkotyki. Co więcej, 24-latek przyznał się, że zażywał amfetaminę.


Analiza pobranej krwi potwierdzi, czy mężczyzna rzeczywiście pod wpływem środków odurzających. Tymczasem 24-latek i jego o rok starszy pasażer zostali zatrzymani. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Grożą im nawet 3 lata pozbawienia wolności.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości