Reklama

Dlaczego na wrocławskich przystankach rośnie trawa?

12/09/2016 15:43

Dziwne zjawisko zauważono dziś na dziewiętnastu wrocławskich przystankach komunikacji miejskiej . Na betonowym chodniku „wyrosła” trawa. - To akcja zapowiadająca duży happening w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności – zdradzają urzędnicy.

Na „zielone chodniki” już w poniedziałek rano można było się natknąć w okolicach przystanków przy Rynku, Galerii Dominikańskiej, ulicach Świdnickiej i Kazimierza Wielkiego oraz na pl. Jana Pawła II.


- Chcieliśmy dać mieszkańcom Wrocławia możliwość interakcji ze zjawiskiem żywej trawy na betonie, zaintrygować, pobudzić do myślenia. To zapowiedź tego, co przygotowujemy dla wrocławian w najbliższą niedzielę. Trawnik będzie wówczas głównym bohaterem – mówi Magda Kotowska , koordynator ds. komunikacji i promocji ESK Wrocław 2016.

Reklama

Na ujawnienie większej liczby szczegółów trzeba jeszcze poczekać. Redakcja tuWroclaw.com, z pewnością będzie przyglądać się tej sprawie.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości