Kamery miejskiego monitoringu pomogły w złapaniu na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy okradali biletomat na placu Orląt Lwowskich.
Dzięki szybkiej reakcji operatora monitoringu miejskiego ujęto sprawców na gorącym uczynku. 7 kwietnia o godzinie 13.34 na pl. Orląt Lwowskich operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, którzy za pomocą drutu wyjmowali monety z biletomatu UrbanCard.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze