Na ulicy Legnickiej na wysokości placu Strzegomskiego zderzyły się dwa tramwaje. MPK wprowadziło objazdy dla tramwajów. Ruch komunikacji miejskiej jest sparaliżowany. Trzeba liczyć się z dużymi opóźnieniami.
Tramwaje linii 3, 10, 12 zostały skierowane objazdem przez Dolmed, TAT, ul. Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi. Linia 13 pojedzie podobnie: przez TAT, ul. Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze