Reklama

Duże utrudnienia na Legnickiej. Zderzenie dwóch tramwajów

21/06/2024 08:19

Na ulicy Legnickiej na wysokości placu Strzegomskiego zderzyły się dwa tramwaje. MPK wprowadziło objazdy dla tramwajów. Ruch komunikacji miejskiej jest sparaliżowany. Trzeba liczyć się z dużymi opóźnieniami. 

Tramwaje linii 3, 10, 12 zostały skierowane objazdem przez Dolmed, TAT, ul. Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi. Linia 13 pojedzie podobnie: przez  TAT, ul. Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi.
Linie 21 i 22 kursują przez Dolmed, TAT do pl. Orląt Lwowskich. Autobusy linii 102 jadą prosto ul. Legnicką. Na odcinku Zachodnia - pl. Jana Pawła II wprowadzono autobusy za tramwaj. 
 
Aktualizacja
 
Jeszcze przed południem tramwaje wróciły na stare trasy.
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości