Od godziny 9 rozpoczną się roboty drogowe na obwodnicy Wrocławia. Prace spowodują wyłączenie z ruchu pasa awaryjnego i prawego oraz ograniczenie prędkości.
Rozpoczyna się nowy tydzień, a wraz z nim drogowcy wyjeżdżają na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. O godzinie 9 w poniedziałek, 2 października, rozpocznie się kolejny etap wymiany dylatacji na AOW. Dziś drogowcy będą pracować mniej więcej w połowie drogi między węzłem Wrocław Północ a mostem Rędzińskim na jezdni w stronę Kudowy (21 kilometr drogi). Robotnicy zajmą dwa pasy: awaryjny i prawy. Kierowcom do dyspozycji pozostanie 7 metrowej szerokości przejazd pasami środkowym i lewym. W miejscu prowadzenia prac prędkość będzie ograniczona do 80 km/h. Roboty dziś będą trwały od godziny 9 do godziny 15. Cały cykl prac ma zakończyć się 9 października.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze