Reklama

Dwa pasy na AOW wycięte. I ograniczenie prędkości

02/10/2023 07:26

Od godziny 9 rozpoczną się roboty drogowe na obwodnicy Wrocławia. Prace spowodują wyłączenie z ruchu pasa awaryjnego i prawego oraz ograniczenie prędkości.

Rozpoczyna się nowy tydzień, a wraz z nim drogowcy wyjeżdżają na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. O godzinie 9 w poniedziałek, 2 października, rozpocznie się kolejny etap wymiany dylatacji na AOW. Dziś drogowcy będą pracować mniej więcej w połowie drogi między węzłem Wrocław Północ a mostem Rędzińskim na jezdni w stronę Kudowy (21 kilometr drogi). Robotnicy zajmą dwa pasy: awaryjny i prawy. Kierowcom do dyspozycji pozostanie 7 metrowej szerokości przejazd pasami środkowym i lewym. W miejscu prowadzenia prac prędkość będzie ograniczona do 80 km/h. Roboty dziś będą trwały od godziny 9 do godziny 15. Cały cykl prac ma zakończyć się 9 października.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości