Przed godziną 18 na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Brzezimierz i Brzeg w stronę granicy zderzyły się ze sobą cztery auta. Dwie osoby zostały ranne.
Do wypadku doszło na 188 kilometrze autostrady A4. Wstępnie wiadomo, że ranne zostały dwie osoby. Aktualnie z ablokowany jest pas prawy i lewy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do 19:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze