W poniedziałek w Prozie wystawiony zostanie edukacyjny spektakl teatralny skierowany do młodzieży licealnej i widzów dorosłych przedstawiający problem łatwo dostępnych dopalaczy.
Jego bohaterami są chłopaki z jednej klasy, Tasiemiec, Grubi i Pryszcz. Na pozór różni ich wszystko, a to co łączy zdaje się sprowadzać jedynie do wzajemnej niechęci. Ale kiedy tajemniczy rastaman otworzy przed nimi nową mroczniejszą rzeczywistość, a klasowa piękność głęboko ugodzi prosto w serce, punktów stycznych wytworzy się nieco więcej. – Poezja, gry fabularne, dopalacze i miłość, mieszanka prawdziwie wybuchowa – napisano w zapowiedzi spektaklu.
„Xero 24” będzie można zobaczyć w poniedziałek, 29 stycznia, o godz. 18:00 w klubie Proza (Przejście Garncarskie 2). Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze