Początek wiosny to jednocześnie start sezonu festiwalowego. Na większe imprezy przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, ale organizatorzy większości imprez już prezentują program i artystów. Zobaczcie, co będzie się działo tej wiosny i lata we Wrocławiu.
Bardzo ciekawie zapowiada się pierwsza wielka impreza koncertowa we Wrocławiu - 3-Majówka. Znamy już większość artystów, którzy pojawią się na Pergoli i w Hali Stulecia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze