Reklama

Fryzjerzy dla chorych na nowotwór. Akcja na placu Solnym [ZDJĘCIA]

11/06/2017 17:18

W niedzielę, przez dziesięć godzin, 56 fryzjerów strzyże wrocławian za darmo. Akcja połączona jest ze zbieraniem datków na leczenie chorych na raka. A ci, którzy zetną włosy dłuższe niż 25 cm, pomagają w tworzeniu peruk dla ofiar nowotworu.

Do fryzjerów ustawiają sie ogromne kolejki, liczące po kilkadziesiąt osób. Jednocześnie, w okolicy placu Solnego, kwestują wolontariusze. Wśród nich są znani wrocławscy sportowcy, m. in. Kickbokser Tomasz Skrzypek oraz bokserzy Władysław Mieszkow, Tomasz Tuta i Wojciech Bartnik.
 
Włosy obcięli m. in. Alicja Chybicka oraz Tomasz Zimoch. O godz. 19.30 na scenie na pl. Solnym wystąpił zespół Raz, Dwa, Trzy. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości