Korek na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Zator ciągnie się od Piotrowic na 8 kilometrów. Wszystko przez wypadek, w którym zderzyły się dwie ciężarówki. Na szczęście, nikt nie został ranny.
Z ogromnym korkiem trzeba liczyć się na odcinku od węzłam Kostomłoty do Kątów Wrocławskich. Tu postoimy znacznie dłużej. Zablokowany jest jeden pas, a ruch przebiega tylko pasem lewym. Tak może być jeszcze około 3 godziny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze