Reklama

Gitarowy rekord Guinnessa pobity i to jak!

01/05/2022 15:48

Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu. W doskonałej atmosferze gitarzyści od rana zbierali się we wrocławskim rynku, by spróbować pobić rekord. Ta sztuka udała się kilka minut po godz. 16, gdy zabrzmiały tysiące gitar.

***AKTUALIZACJA***


Aż 7676 gitar zagrało kilka minut po godz. 16 Hey Joe. Poprzedni rekord został pobity o ponad 200!


***


Trwa przygotowanie do bicia gitarowego rekordu Guinnessa we Wrocławiu. W niedzielę, 1 maja, odbywa się jubileuszowa - 20 edycja imprezy. Aby to się udało zagrać musi ponad 7423 gitar. Utworem, którym spróbują pobić rekord będzie “Hey Joe”. To prawdziwe święto muzyki gitarowej. Próba pobicia rekordy odbędzie się o godz. 16, ale gitarzyści - i nie tylko - zbierają się w rynku od rana. Wyniki poznamy kwadrans po godz. 16.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości