Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu. W doskonałej atmosferze gitarzyści od rana zbierali się we wrocławskim rynku, by spróbować pobić rekord. Ta sztuka udała się kilka minut po godz. 16, gdy zabrzmiały tysiące gitar.
***AKTUALIZACJA***
Aż 7676 gitar zagrało kilka minut po godz. 16 Hey Joe. Poprzedni rekord został pobity o ponad 200!
***
Trwa przygotowanie do bicia gitarowego rekordu Guinnessa we Wrocławiu. W niedzielę, 1 maja, odbywa się jubileuszowa - 20 edycja imprezy. Aby to się udało zagrać musi ponad 7423 gitar. Utworem, którym spróbują pobić rekord będzie “Hey Joe”. To prawdziwe święto muzyki gitarowej. Próba pobicia rekordy odbędzie się o godz. 16, ale gitarzyści - i nie tylko - zbierają się w rynku od rana. Wyniki poznamy kwadrans po godz. 16.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze