W piątkowe popołudnie doszło do uszkodzenia rury gazowej na ulicy Kowalskiej we Wrocławiu. Z powodu zagrożenia wybuchem ewakuowano około 250 pracowników zakładu produkcyjnego znajdującego się w rejonie zagrożenia eksplozją. Na miejsce przyjechało m.in. 7 zastępów straży pożarnej.
Na ulicy Kowalskiej na wysokości budynku fabryki 3M doszło do uszkodzenia rury gazowej. Zamknięta dla ruchu była nawet ulica Kowalska. Policja wyznaczyła tymczasowe objazdy sąsiednimi ulicami. Na Kowalskiej auta zawracały na parkingu przed fabryką, a te jadące od Miłoszyckiej były kierowane na Mydlaną i dalej SwojczyckąChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze