Trzy osoby zostały ranne po wypadku, do którego przed godziną 4 rano doszło na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Zderzyły się tam trzy auta osobowe, w tym jedna przyczepa kempingowa. Z pojazdu prawie nic nie zostało.
KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
Do zdarzenia doszło między węzłami Lubiatów i Złotoryja w kierunku Wrocławia. Ruch odbywa się tylko pasem lewym. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały trzy osoby. -Po przybyciu służb ratowniczych na miejsce zdarzenia ustalono, iż wszystkie osoby podróżujące pojazdami znajdują się na zewnątrz. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu dopływu prądu w pojazdach - informuje straż pożarna w Złotoryi. Drogowcy szacują, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 10.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze