Dwójkę lokatorów udało się policjantom i strażakom wynieść z płonącego mieszkania przy ul. Polaka we Wrocławiu. Pożar na czwartym piętrze kamienicy wybuchł w piątek przed godziną 17.
Z ogniem walczyło na miejscu aż 19 strażaków. Jak relacjonują, zanim przybyli na miejsce jedną osobę z płonącego mieszkania zdążyli uratować policjanci. Strażacy wynieśli po chwili ze środka jeszcze jedną osobę. - Po około 15 minutach pożar został opanowany. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Akcja zakończyła się przed godz. 19 - przekazał st. sekc. Bartosz Włodarczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze