Reklama

Groźny pożar we Wrocławiu. Wynosili ludzi z płonącego mieszkania

31/01/2025 22:54

Dwójkę lokatorów udało się policjantom i strażakom wynieść z płonącego mieszkania przy ul. Polaka we Wrocławiu. Pożar na czwartym piętrze kamienicy wybuchł w piątek przed godziną 17.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Z ogniem walczyło na miejscu aż 19 strażaków. Jak relacjonują, zanim przybyli na miejsce jedną osobę z płonącego mieszkania zdążyli uratować policjanci. Strażacy wynieśli po chwili ze środka jeszcze jedną osobę. - Po około 15 minutach pożar został opanowany. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Akcja zakończyła się przed godz. 19 - przekazał st. sekc. Bartosz Włodarczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/01/2025 23:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości