Reklama

Gwiazdy polskiego kina odwiedziły Wrocław (ZOBACZ ZDJĘCIA)

28/10/2016 11:36

W czwartek w stolicy Dolnego Śląska zakończył się 5. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. W imprezie udział wzięły gwiazdy polskiej sceny filmowej.

Galę otwarcia festiwalu w Studiu Filmowym im. Zbyszka Cybulskiego poprowadzili Małgorzata KożuchowskaRobert Gonera. Podczas Gali nagrodę Platynowego Szczeniaka za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym otrzymali Magdalena Zawadzka i Jan Englert.


W kolejnych dniach w Centrum Technologii Audiowizualnych mieszkańcy Wrocławia mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących festiwalowi. W ramach imprezy odbyło się spotkanie z gwiazdami polskiego kina m.in. Renatą Dancewicz, Bogusławem Lindą i Michaliną Łabacz. Wystawiony został także monodram Zbigniewa Walerysia „Ja jestem Żyd z Wesela” i recital Mariana Opani „Moje fascynacje”.

Reklama

Podobnie jak w ubiegłych latach, współorganizatorami wydarzenia były Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA oraz Wytwórnia Filmów Fabularnych we Wrocławiu.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości