Reklama

Handlowali amfetaminą i marihuaną na Ołbinie. Mieli pół tysiąca porcji i chcieli uciekać

18/06/2013 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie oraz handel środkami odurzającymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 500 porcji marihuany oraz amfetaminy.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Narkotykowej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie oraz handel narkotykami. Do zatrzymania doszło na wrocławskim Ołbinie. Ujęte zostały trzy osoby - dwóch mężczyzn w wieku 21 i 31 lat oraz 37-letnia kobieta.


 

 


– Podczas działań jeden z mężczyzn 31-latek widząc w drzwiach mieszkania funkcjonariusza usiłował uciec zbiegając po schodach na klatce schodowej. Szybko został obezwładniony i zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania oraz osób funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie 260 porcji amfetaminy oraz ponad 250 porcji marihuany – wylicza nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 

Reklama

 


Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie. – Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat, natomiast za handel środkami odurzającymi grozi kara nawet do 8 lat, a przypadku znacznych ich ilości nawet do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu – dodają śledczy.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości