Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie oraz handel środkami odurzającymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 500 porcji marihuany oraz amfetaminy.
Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Narkotykowej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie oraz handel narkotykami. Do zatrzymania doszło na wrocławskim Ołbinie. Ujęte zostały trzy osoby - dwóch mężczyzn w wieku 21 i 31 lat oraz 37-letnia kobieta.
– Podczas działań jeden z mężczyzn 31-latek widząc w drzwiach mieszkania funkcjonariusza usiłował uciec zbiegając po schodach na klatce schodowej. Szybko został obezwładniony i zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania oraz osób funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie 260 porcji amfetaminy oraz ponad 250 porcji marihuany – wylicza nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie. – Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat, natomiast za handel środkami odurzającymi grozi kara nawet do 8 lat, a przypadku znacznych ich ilości nawet do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu – dodają śledczy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze