Reklama

Izabela Bodnar chce być prezydentem Wrocławia. Zapowiada zmiany

04/03/2024 11:12

"Izabela Bodnar. Zmiana, na którą czekasz" - to hasło wyborcze, z którym o stanowisko prezydent Wrocławia będzie walczyła kandydatka Trzeciej Drogi. Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskie Stronnictwo Ludowe na wrocławskim Rynku oficjalnie ogłosiły dziś, że Izabela Bodnar jest ich wspólną kandydatką. 

Kandydatka na prezydenta zapowiedziała m.in. poprawę jakości wrocławskiej komunikacji miejskiej, wsparcie przedsiębiorców i większą troskę o zieleń. Chce też powołać do życia wrocławskie forum obywatelskie, z ktorym - jako prezydent miasta - będzie konsultowała najważniejsze decyzje. - . Przez 25 lat zdobywałam doświadczenie, prowadząc, zarządzając ogromnymi projektami, ogromnymi budżetami. Jestem wieloletnim negocjatorem, który negocjował duże kontrakty, także te międzynarodowe. Pełniłam funkcje kierownicze w firmach polskich i zagranicznych oraz korporacjach w wielu różnych branżach - mówiła o sobie.


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Kim jest kandydatka Trzeciej Drogi Izabela Bodnar? - Prywatnie: wrocławianka, szczęśliwa żona, mama trójki wspaniałych dzieci, zapalona podróżniczka, organizatorka dalekich wypraw. Kobieta pracująca, która za misję postawiła sobie naprawianie świata - pisze o sobie. - Przez 20 lat swojej pracy zawodowej jako ekonomistka pracowałam na kluczowych stanowiskach w polskich i zagranicznych firmach, głównie w sektorze finansowym. Zajmowałam się kreowaniem strategii biznesowych, zarządzałam projektami, negocjowałam wielomilionowe kontrakty. Dawało mi to satysfakcję, ale nie wystarczającą – w głębi serca czułam, że moją prawdziwą pasją jest działanie w sferze społecznej, walka o słuszne sprawy obywatelskie - tłumaczy.

Reklama

Była radną osiedlową na Oporowie, jest szefową fundacji Wroc ma Moc. Studiowała grę na fortepianie na Akademii Muzyznej, zdobyła licencjat z bankowości i finansów w Wyższej Szkole Bankowej, a potem skończyła studia magisterskie na kierunku finanse przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W październiku dostała się do Sejmu. 


- My, kobiety, nie raz pokazałyśmy swoją siłę. Potrafimy łączyć role żon i matek z rolami kobiet sukcesu, potrafimy wywalczyć prawa wyborcze, potrafimy się zjednoczyć, idąc w wielotysięcznych tłumach na marszach. Tym razem też musimy pokazać swoją siłę i zawalczyć wspólnie o siebie. O prawa, które nam się należą, a które są nagminnie łamane - podkreśla.


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości