Już w piątek 20 maja odbędzie się kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. Podczas FEN 12 Feel The Force kibice obejrzą jedenaście emocjonujących walk na zasadach MMA i K-1 z udziałem czołowych zawodników z Polski i zagranicy, w tym aż trzy pojedynki o pas mistrzowski oraz debiut w federacji FEN byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka.
Najważniejszym wydarzeniem majowej gali we Wrocławiu będą trzy walki o tytuł mistrza organizacji FEN. Przed szansą zdobycia pasa staną dwaj znakomici fighterzy z Dolnego Śląska, którzy w klatkoringu Fight Exclusive Night są dotychczas niezwyciężeni: walczący w formule MMA Marcin Zontek z klubu Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław. W trzeciej walce o pas organizacji FEN początkowo wystąpić miał również Paweł Biszczak, niestety z powodów zdrowotnych zawodnik klubu TKKF Legnica musiał się wycofać, a nowym rywalem Zakari Baitara w walce o tymczasowy pas wagi średniej w formule K-1 będzie Wojciech Wierzbicki. 27-letni wojownik ze zgorzeleckiego klubu CSW Kick-Fighter pierwotnie miał walczyć na gali FEN 12 z Kamilem Jenelem, więc jest doskonale przygotowany do walki.Gala FEN 12 będzie szóstą zorganizowaną przez Fight Exclusive Night we Wrocławiu i drugą, na którą federacja zaprasza kibiców do Hali Stulecia. Wybór stolicy Dolnego Śląska i tej właśnie areny nie jest przypadkowy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze