353 – dokładnie tyle wrocławskich kamienic, zarówno tych miejskich jak i wspólnotowych, udało się wyremontować za zarządów Rafała Dutkiewicza. I to przez 7 lat, czyli w okresie od 2002 do 2009 roku. Warto wspomnieć, że tylko część z nich należy do miasta. Czy to zatem dużo? Nie, jeśli zobaczymy, że takich budynków jest 6767! Ale są też pocieszające informacje, bo wszystkich remontów jest wyraźnie więcej niż parę lat temu.
Pamiętacie jeszcze program 100 kamienic? Gdy startował 3 lata temu wydawało się, że będzie receptą na będące w coraz gorszym stanie miejskie zasoby.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze