Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, między 7. a 8. kilometrem, między węzłami Wrocław Zachód i Wrocław Południe, zderzyło się sześć pojazdów: trzy ciężarówki, dwa samochody osobowe i bus. Cztery osoby zostały ranne.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że był korek, a jeden z kierowców ciezarówek najprawdopodobniej się zagapił albo nie wyhamował i uderzył w stojącego przed nim volkswagena passata. Potem passat siłą uderzenia trafił w inne pojazdy. Najpoważniejszy jest stan kierowcy passata - mówi Przemysław Ratajczyk z wrocławskiej policji.
Ranne zostały cztery osoby. Przewieziono je już do wrocławskich szpitali. Droga jest całkowicie zablokowana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze