Policjanci zatrzymali dwóch pseudokibiców za posiadanie i użycie środków pirotechnicznych petard podczas pucharowego meczu Śląska w Świnoujściu. Jeden z nich przez sześć miesięcy będzie pracował społecznie, a przez dwa lata nie wejdzie na imprezy masowe w całym kraju. Drugim zajmie się teraz sąd.
Dolnośląscy policjanci zatrzymali dwóch pseudokibiców podejrzanych o to, że posiadali oraz użyli środki pirotechniczne, w postaci petard hukowych, podczas rozgrywanego meczu piłki nożnej z udziałem drużyny Śląska Wrocław. Do zdarzenia doszło w Świnoujściu 27 marca 2013 roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze